KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17137127
nr 1713 7127
Albin Stanislavovich Gavdzinski (1923-2014), Ryssland, "Det börjar bli varmare". Signerad. Daterad -76, Olja på duk, 88x70 cm, yttermått inklusive ram: 98x80
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:32:38
14/7 14:41:44
1.000 kr
14/7 20:27:38