KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17137127

nr 1713 7127

Albin Stanislavovich Gavdzinski (1923-2014), Ryssland, "Det börjar bli varmare". Signerad. Daterad -76, Olja på duk, 88x70 cm, yttermått inklusive ram: 98x80

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:32:38

14/7 14:41:44 1      1.000 kr
14/7 20:27:38 2      Vinnande bud